Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'ya ödül

“marketıng power” ödülü’ne layık görüldü

Giriş Tarihi: 25.3.2015 16:38 Güncelleme Tarihi: 25.3.2015 16:39
MNG Kargo'ya ödül
Uluslararası alanda 65 ödül sahibi, Avustralya'nın en büyük ajanslarından MercerBell'in kurucusu David Bell'in de aralarında bulunduğu birbirinden önemli konuşmacıların yer aldığı 9. Marketing Power Conference 19 Mart 2015 tarihinde İstanbul Sheraton Maslak Hotel' de gerçekleşti. Pazarlama dünyasının en prestijli ödüllerinden olan "Marketing Power Ödülleri" de konferans sırasında sahiplerini buldu.

EDUWORKS tarafından dokuzuncusu düzenlenen Marketing Power Conference'ın bu yılki teması "Breaking Point" başlığı altında düzenlendi. Konferansta birbirinden önemli konuşmacılar, pazarlamanın bugünü ve geleceğine ilişkin yaratıcı, yol gösterici bilgi ve deneyim paylaşımlarında bulunurken, pazarlama dünyasının en prestijli ödüllerinden olan "Marketing Power Ödülleri" de konferans sırasında sahiplerini buldu. , 2014 yılında yürüttüğü pazarlama faaliyetleri sonucunda, Marketing Power Ödülü'ne layık görülerek başarılarına bir yenisini daha ekledi. Ödülü MNG Kargo ailesi adına Bireysel Satış ve Pazarlama Müdürü Zeynep Okumuş aldı. Törende yer alan otoritelerin, MNG Kargo'nun gerçekleştirdiği projeler ile önümüzdeki dönemlerde de birçok ödüle aday olacağı konusunda görüş birliğine vardıkları belirtildi.

MNG Kargo bugün Türkiye'de 15 bölge müdürlüğü, 26 aktarma merkezi, 800'ün üzerindeki yaygın dağıtım ağı, 2.200 den fazla kara taşıma aracı ve 8.000 i aşkın çalışanı ile günde 600 bin adrese dünya standartlarında hizmet götürmektedir. Hızlı hava taşımacılığı kategorisinde dünya lideri olan FedEx Express' in 220 ülkedeki global hizmet ağına entegre olarak çalışan MNG Kargo, inovatif yatırımları, müşterilerine sunduğu yeni ürünler ve güçlü dağıtım ağının sağladığı sinerji ile "dünya markaları" ligine doğru emin adımlarla ilerlemektedir.BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
MNG Kargo'ya ödül
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN