Parafinans'ta öncelik müşteri memnuniyeti

Giriş Tarihi: 25.11.2015
Parafinans'ta öncelik müşteri memnuniyeti

Müşteri memnuniyetini artırmak için yeni ürün ve hizmetlerin lansmanını yaptıklarını belirten Parafinans Genel Müdürü Hakan Yurtseven, sektörün iki kata yakın büyüyebileceğini söyledi

18 yıldır faaliyette bulunan sektörün köklü şirketlerinden Parafinans Faktoring'in 5 bin müşterisine 7 şube ile hizmet verdiğini belirten Genel Müdür Hakan Yurtseven, 2015'i 600 milyon TL ciro ile kapacaklarını söyledi. 'Parafinans'ın odağında müşteri var' diyen Yurtseven, "Müşteri memnuniyeti bizim açımızdan her zaman bir numaralı gündem. Müşterilerimiz bizim hızımızdan, onlarla geliştirdiğimiz uzun vadeli ve karşılıklı güvene dayanan ilişkiden son derece memnun olduklarını her vesile ile ifade ediyorlar. Bunun yanında müşteri memnuniyetini artırmak için 2015 yılında yeni ürün ve hizmetlerimizin lansmanını yaptık" diye konuştu.

NÖBETÇİ FAKTORİNG

Yurtseven sözlerini şöyle sürdürdü: "'FULLÇEK' hizmetimizle müşterilerimize kesinti yapmadan çeklerinin tamamını ödüyoruz. Cumartesi günü açık olan şubelerimizle acil finansal ihtiyaçlarına cevap veriyoruz, bu hizmetimize 'Nöbetçi Faktoring' diyoruz. KOBİ'lerin birçoğu cumartesi günü çalışıyorlar ve Parafinans olarak cumartesi günleri de KOBİ'lerin yanında olmak istiyoruz. Bir başka hizmetimiz olan 'Bİ DAKKA' müşterilerimizin 1 dakika içinde işlemleri hakkında akıbet almalarına imkan veriyor."

İSTİKRAR UMUDU ARTIRDI
2015'in ekonomik aktivitenin yavaşladığı bir yıl olduğunun altını çizen Yurtseven, "Siyasi belirsizlik, terör sorunu, ihracat pazarlarımızdaki sorunlar ve Türk Lirası'nın hızlı değer kaybetmesi gibi etkenler reel sektörü olduğu kadar doğaldır ki finans sektörünü de olumsuz etkiledi. Ancak genel seçimlerde istikrarlı bir tablonun ortaya çıkmasıyla 2016 yılına tüm iş aleminin daha umutla baktığını düşünüyorum" dedi.

İKİ KAT BÜYÜME MÜMKÜN
Türkiye'de sektörün önünün çok açık olduğuna dikkat çeken Yurtseven, sözlerini şöyle tamamladı: "Şahsi kanaatim yıllık 120 milyar TL seviyesinde olan sektör işlem hacminin mili gelirimizin yüzde 10'u seviyesine gelmesidir ki bu rakam kabaca 2 kata yakın büyüme anlamına gelir. Faktoring sektöründe ilk 9 aylık verilere göre yurtiçi işlem hacminde yüzde 2 civarında artış var. Son çeyrekte ivmenin artacağını düşünüyorum."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Parafinans'ta öncelik müşteri memnuniyeti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN