Orkide 2016'da sürpriz yapacak

Bitkisel yağ sektörünün lokomotif markası Orkide, sağlıklı beslenme rotasında emin adımlarla ilerliyor. Omega 3 ve kalp dostu Aspir yağı ile yeniliklere imza atan marka, 2016'da da piyasaya yeni ürünler sunacak

Giriş Tarihi: 25.12.2015
Orkide 2016'da sürpriz yapacak
Küçükbay A.Ş., Orkide markası ile tüketicilere sunduğu sağlıklı ürün yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Küçükbay Grup İç Satış ve Pazarlama Koordinatörü Kaya Büker, sağlığı ve lezzeti göz önüne alarak 'Orkide Omega 3' yağını ve ayrıca ayçiçek tohumu ile aynı aileye mensup 'Orkide Aspir' yağını tüketicilerinin beğenisine sunduklarını ifade etti. Büker "Ülkenin en yüksek teknoloji ve hijyen seviyesine sahip tesislerimizde üstün çabayla tüketicilerimize sunduğumuz Aspir ve Omega 3 yağlarımız sağlık elçisi rolünü üstlenmiştir. 2016'da da devrim yaratacak yeni ürünlerimizi piyasaya sunacağız" dedi.

OMEGA 3 SINIFI GEÇTİ

Büker, Orkide Omega 3'ün hem performansı hem de lezzeti bakımından çok olumlu geri dönüşler aldıklarını, ürünün satış performansından oldukça memnun olduklarını söyledi. Büker, "Bünyemizde bulunan bütün markalarımızda sağlığı ve kaliteyi daima ön planda tutuyoruz. Bu anlamda sağlıklı ürünleri araştırma ve geliştirme çalışmalarımız aralıksız sürüyor. İnsan sağlığına büyük yararları olduğu kanıtlanmış Omega 3 yağ asitleri bakımından zengin yeni ürünümüzü de tüketicilerimize sunmaktan dolayı gururluyuz" diye konuştu.

KALBİN YENİ DOSTU ASPİR

Büker "Anadolu'muzun pek çok yöresinde zahmetsizce yetişen Aspir bitkisi tohumları, ülkemizin en modern yağ
teknolojisine sahip olan Küçükbay tesislerinde işlenerek, tüketicimizin beğenisine sunuluyor. Ülkemiz bitkisel yağlar açığının kapanmasına büyük katkı sağlayacak olan aspir bitkisi yağı kimyasal değerler ve damak tadı açısından da ayçiçekle çok uyumludur. Orkide Aspir Yağı, doymamış yağ asitlerinin yüksek olması nedeniyle kötü kolesterolü düşüren; iyi kolesterolü yükselterek trigliserit sayısını düşüren; damar sertliğini önleyen kalp dostu bir yağdır" diye konuştu.

ORKİDE SOFRALARDA SAĞLIĞIN GARANTİSİ
Sahip olduğu antioksidan etkisiyle vücudun bağışıklık sistemini güçlendiren Aspir'in kansere karşı da koruduğunu belirten Kaya Büker "Türk damak zevkine uygun olarak ürettiğimiz tüm ürünlerimizde kalitenin yanında sağlığı da her daim vazgeçilmez faktör olarak görüyoruz. Küçükbay Yağları, kurulduğu günden bu yana tüketici sağlığına verdiği önemi Omega 3 ve Aspir ürünleriyle bir defa daha göstermiştir. Sağlık odaklı atılımlarımızı yeni yılda da sürdürerek Orkide'yi sofralarda sağlığın garantisi yapmaya devam edeceğiz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Orkide 2016'da sürpriz yapacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN