Kamu kurumlarının binaları TOKİ’den

TOKİ, kamu hizmet binalarını son sürat inşa ediyor. Başkan Turan, “İdare olarak kamu kurumlarını unutmuyoruz. Modern, estetik binalar üretiyoruz” dedi

Giriş Tarihi: 21.9.2016
Kamu kurumlarının binaları TOKİ’den
Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ), konut üretiminin yanında kamu kurumları ile yaptığı protokoller çerçevesinde kamu hizmet binalarının da yapımına devam ediyor. 15 Temmuz hain darbe girişiminden sonra hasar gören Emniyet Genel Müdürlüğü binasının onarımı veya yapımı için de göreve hazır olduklarına vurgu yapan TOKİ Başkanı M. Turan, "Bunun için çalışmalarımızı hazırladık. Ankara Emniyet Genel Müdürlüğü şu an TOKİ tarafından inşa edilen Milli Piyango Müdürlüğü binasında hizmet vermeye devam ediyor. Binanın onarımı veya yeniden inşası için kurumlar arası görüşmeler devam ediyor. TOKİ olarak bu konuda da üzerimize düşen görevi yapmaya hazırız" açıklamasında bulundu.

ESTETİK ÖN PLANDA
Konut üretiminin yanında kamunun ihtiyaç duyduğu hizmet binalarını da yaptıklarını belirten TOKİ Başkanı M. Ergün Turan, "İdare olarak kamu kurumlarını da unutmuyoruz. Kullanım ömrünü tamamlamış kamu binalarını yeniliyoruz. TOKİ, birçok kurum için modern, estetik ve kaliteli hizmet binalar inşa ediyoruz" dedi.

TEKNOLOJİYİ BULUŞTURDU
TOKİ, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) için Ankara'da modern ve bir bina inşa etti. Bünyesinde Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı (TİB) gibi önemli bir kurumda bulunan BTK, internet ve teknolojik alandaki hızlı gelişmelere paralel olarak doğan yeni bina ihtiyacını da TOKİ sayesinde karşılamış oldu. Ankara'ya 25 kilometre uzaklıktaki İncek köyünde inşa edilen bina, inşaat ve teknolojinin buluşma adresi oldu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kamu kurumlarının binaları TOKİ’den
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN