Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Online kredi başvurusu güvenli ve avantajlı mıdır

İnternet hayatımıza girdiğinden beri pek çok konuda kolaylık sağladı. Seyahat, sağlık, alışveriş gibi pek çok işlemimizi internet üzerinden yapabiliyoruz. İnternet sayesinde zamandan ve paradan kazanç sağlayabiliyoruz. Nakit ihtiyacımız olduğunda da yine internet üzerine online kredi başvurusu yapabileceğinizi biliyor muydunuz?

Giriş Tarihi: 29.11.2016 16:11

Şubeye gitmeye gerek yok

Yani banka şubesine gitmeden, oturduğunuz yerden üstelik en hesaplı kredi olanaklarını karşılaştırarak kredi kullanabilirsiniz. Enuygun.com gibi online karşılaştırma siteleri bu konuda oldukça avantajlı. Tek tek şubeye gidip kredi faiz oranlarına bakıp başvuru yapmak yerine, oturduğunuz yerden bir tek başvuru formunu online olarak doldurarak kredi başvurusu da yapabilirsiniz. Eğer kullandığınız internet sitesi güvenliyse bu konuda hiç sakınca duymanıza gerek yok.

Güvenli siteleri tercih edin

Kullandığınız site bankalarla anlaşmalı olarak çalışıyor ve başvurunuzu bankaya yönlendiriyorsa, güvenlik anlamında endişe taşımanıza gerek kalmaz. Kişisel bilgilerinizi güvenle saklayan tanınmış siteleri tercih etmenizde fayda var. Güvenli sitelerden yapabileceğiniz online kredi başvurusunun avantajlarına gelince...

Paradan ve zamandan kazanma

Online başvuru öncelikle size hız kazandırır. Bankaya gidip sıraya girip beklemek ya da banka banka dolaşmak saatlerinizi alabilir. Oysa ki online karşılaştırma sitelerinde tüm bankaların kredilerini karşılaştıran ekrana bakarak seçiminizi yapabilirsiniz. Yine size uygun vade aralığını girerek tutarlarda oynama yaparak hızlı bir şekilde kredinin koşullarına göz atabilirsiniz. Zamandan kazancınızın yanı sıra bankalar, şube elaman maliyeti vs. gibi durumları göz önünde bulundurarak bazen online kampanyalar için daha avantajlı faiz oranı sunabiliyor. Yani şubeye göre bazen online başvurularda daha düşük faiz oranıyla karşılaşabiliyorsunuz. Bu da online kredi başvurusu yapmayı cazip kılacak bir başka sebep.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Online kredi başvurusu güvenli ve avantajlı mıdır
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN