Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Örnek daireler satışı hareketlendirdi

2.7 milyar liralık yatırımla hayata geçirilen SeaPearl Ataköy’ün örnek dairesi tüketiciden tam not aldı. Kuzu Grup Yönetim Kurulu Üyesi Özen Kuzu, “Tüketicinin yatırım yapma kararını örnek dairelerimiz hızlandırdı” dedi

Giriş Tarihi: 30.11.2016
Örnek daireler satışı hareketlendirdi
Kuzu Grup tarafından İstanbul Ataköy'de hayata geçirilen SeaPearl Ataköy'ün örnek daireleri ziyaretçilerden tam not aldı. Fatih Kıral Mobilya ve Dekorasyon tarafından dekore edilen, alanları 119 metrekare olan 1.5+1 ve alanları 385 metrekare olan 4.5+1 tipindeki örnek daireler, projeyi ziyaret eden yatırımcı profilinden tam not aldı. Kuzu Grup Yönetim Kurulu Üyesi Özen Kuzu, "'Lüks konut nasıl yapılır?' sorusunun yanıtını yaptığımız örnek dairelerle vermiş olduk. Örnek dairelerimizin hazırlanmasının ardından kısa bir süre geçmesine rağmen aldığımız olumlu tepkiler bizleri çok mutlu ediyor. Öyle ki yatırım yapma fikrini bir süre durduran yatırımcılarımız örnek daireleri gördükten sonra bu kararlarını hızlandırarak yatırımlarını sonuçlandırdılar" diye konuştu.

'BÖLGEYE DEĞER KATTIK'
Kuzu, "Merkezlere yakınlığı, yapıların kalitesi, park ve yeşil alanları ile İstanbul'un en lüks semtlerinden biri olan Ataköy'de inşa ettiğimiz projemiz ile bölgenin değerine değer katıyoruz. Geçtiğimiz günlerde açıklanan TSKB Gayrimenkul'ün raporuna göre, İstanbul'da son bir yılda markalı konutlarda en yüksek değer artışı yaklaşık yüzde 33 ile Üsküdar'da görülürken, Bakırköy'de yüzde 32 artış yaşandı" diye konuştu.

METREKARESİ 8 BİN DOLAR
SeaPearl Ataköy, yaklaşık 2 milyar 700 milyon dolar yatırım değeriyle 2 etap halinde yükseliyor. 217 bin metrekare inşaat alanına, 6 bin 185 metrekare gölet alanına, 33 bin metrekare de yeşil alan ve yürüyüş yollarına sahip olan 1. etap projede metrekare birim fiyatları ortalama 8 bin dolardan başlıyor.

TÜM EVLER DENİZ MANZARALI
SeaPearl Ataköy'de her bloğun kullanımına özel 150 ila 200 metrekare arasında değişen fitness salonları, yoga salonları, dinlenme alanları ve bunların yanı sıra çocuk oyun alanları, deniz kenarında yürüyüş imkanı, tenis kortu, streetball sahası, yaya yolları, biyolojik gölet, seyir adası, barok tarzı peyzaj alanı da yer alıyor. Projedeki tüm bağımsız bölümler deniz manzarasına hâkim bir konumda yükseliyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Örnek daireler satışı hareketlendirdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN