Titancı geri döndü!

Giriş Tarihi: 27.3.2017 15:38 Güncelleme Tarihi: 12.10.2017 15:44
Titancı Kenan Şeranoğlu geri döndü!

Kurduğu '' ile adından uzun süre söz ettiren (50), 140 kilo girdiği hapishaneden 70 kilo çıktı. Şeranoğlu bir süredir, güzellik kremi satışı yapan bir şirketin faaliyetlerini yürütüyor

NETWORK MARKETİNG SİSTEMİ İLE...

'nun (50) içinde bulunduğu J. G. isimli piramit pazarlama sisteminde de hareketlilik yaşanıyor. Sisteme, on binlerce kişiden, 'web sitesi satıyoruz' gerekçesi ile para toplayan s'in liderlerinden Enes Olgun ve Can Kakmacı da J. G'. e transfer oldu.

SAÇ EKTİRDİ, BAŞKA BİRİ OLDU

Hürriyet'in haberine göre hapiste dökülen saçlarının yerine yenilerini ektirdi. Felç geçiren babası ise Didim Devlet Hastanesi'nde tedavi altında. 'Suçsuz olduğum halde 10 yıl hapis yattım' diyen Kenan Şeranoğlu yeniden piyasaya girdi.

KRALLAR GİBİ AĞIRLANIYORDU

Tarkan'ın o dönemde çok meşhur olan şarkısı 'Şımarık' ile doğum gününde dans edişi günlerce konuşulmuştu. Lamborghini'den inip Ferrari'ye binişini, gece kulüplerinde krallar gibi ağırlanışını, korumalar ile gezişi hala unutulmadı.

1998'DE TUTUKLANDI

Türkiye, Şeranoğlu'nu, Eylül 1997'de İzmir Hilton Oteli'nde 31'inci doğum gününü mankenlerle kutlayan, tuhaf ceketli, dev cüsseli adam olarak tanıdı. Tarkan'ın o dönemde meşhur olan şarkısı 'Şımarık' ile doğum gününde dans edişi unutulmadı. Lamborghini'den inip Ferrari'ye binen, gece kulüplerinde krallar gibi ağırlanan Şeranoğlu'nun saltanatı uzun sürmedi.

ÜNLÜLERİ DE DOLANDIRDI

'Saadet zinciri' Titan ile aralarında Bülent Ersoy ve Seda Sayan'ın da olduğu binlerce kişiyi dolandıran Şeranoğlu, 1998'de tutuklandı.

10 YIL HAPİS YATTILAR

Kenan Şeranoğlu ve babası Barbaros Şeranoğlu 5.5 ayda 16 bin kişiyi, zamanın parasıyla 4.4 trilyon lira dolandırmaktan 25'er yıl hapis cezası aldılar. Baba-oğul 10 yıl hapis yattıktan sonra 2008'de tahliye oldu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Titancı Kenan Şeranoğlu geri döndü!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN