Türkiye'nin en iyi haber sitesi

60 bin personel ve memur alımı! 2019 , , KYK, personel alımı ve başvuru şartları!

2019 yılında memur ve personel alımı ile ilgili vatandaşlar araştırmalarına devam ediyorlar. Kurumlar personel alımını gerçekleştirmek istiyorlar. Çeşitli kurum ve kuruluşlarda edilmek üzere 60 bin kişinin işe alınacağı açıklandı. , , KYK, , gibi pekçok devlet kurumu personel alımı ihtiyaçlarını gidereceklerini açıkladılar. Bunun üzerine ise vatandaşlar tarafından araştırmalar başladı. Personel alımı ile ilgili meraklarını gidermek isteyen bireylere özel olarak hazırladığımız içeriğimizde cevap verdik.

Giriş Tarihi: 21.5.2019 20:16 Güncelleme Tarihi: 21.5.2019 20:16
60 bin personel ve memur alımı! 2019 PTT, İçişleri Bakanlığı, KYK, Sağlık Bakanlığı personel alımı ve başvuru şartları!

Adalet Bakanlığı son dakika olarak duyurduğu ilanda Mübaşir, infaz koruma memuru, Zabıt katibi, teknisyen, tekniker ve sağlık personeli gibi farklı birçok alanda istihdam edilmek üzere 17 bin personel alımı yapılacağı bildirildi. 60 bin personel ve memur alımı ile ilgili başvuru şartlarını sizler için özel olarak hazırladığımız içeriğimizden ulaşabilirsiniz.

2019 yılı 60 bin memur ve personel alımı devam edecek. Çeşitli kurum ve kuruluşlarda istihdam edilmek üzere 60 bin kişi işe alınacak. PTT, KYK, Adalet Bakanlığı ve Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, Orman Bakanlığı gibi birçok devlet kurumunda personel ihtiyacı giderilecek. İşte personel alımı yapacak olan kurumlar.

ARKADAŞINA GÖNDER
60 bin personel ve memur alımı! 2019 PTT, İçişleri Bakanlığı, KYK, Sağlık Bakanlığı personel alımı ve başvuru şartları!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN