Türkiye'nin en iyi haber sitesi
Şahin Kendirci kimdir?

Daha önce katıldığı bir ses yarışması programında tanınan Şahin Kendirci, son zamanlarda en sık konuşulan isimler arasında yer alıyor. Müslüm filminde ortaya koyduğu başarılı oyunculukla kendisinden söz ettiren Şahin Kendirci kimdir, kaç yaşındadır?

Şahin Kendirci, 19 Nisan 2001 tarihinde Adana'da dünyaya geldi. Aslen Şanlıurfalı olan Kendirci, küçük yaşlardan beri müzikle ilgileniyor. Katıldığı bir yarışmada popülerlik kazanan Kendirci, Burak Aksak'ın yazıp yönettiği 'Bana Masal Anlatma' filminde 'Tamirci Çırağı' rolü ile sinema dünyasına adım attı. Filmde Hande Doğandemir, Fatih Artman, Cengiz Bozkurt ve Sadi Celil Cengiz ile birlikte rol aldı.

26 Ekim 2018 tarihinde vizyona giren ve başrollerinde Timuçin Esen ile Zerrin Tekindor'un olduğu Müslüm' filminde Müslüm Gürses'in küçüklüğünü canlandırdı.

HABERLER Şahin Kendirci ile ilgili tüm haberlere, sabah.com.tr’ye eklenen son dakika haber ve gelişmelerine 7/24 bu başlık altından ulaşabilirsiniz. Toplam 06 Şahin Kendirci haberi sayfamızda bulunuyor.
BİZE ULAŞIN