Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Sinpaş, Sancaktepe'ye Kelebek Vadisi kuruyor

Sinpaş Yapı Sancaktepe'de 30 milyon dolarlık yatırımla 230 konutluk Kelebek Vadisi projesine start vermeye hazırlanıyor. Projede daire satışları Kasım ayında başlayacak

Giriş Tarihi: 18.9.2009
Kısa bir süre süre önce Topkapı'da ofis projesi inşaatına start veren Sinpaş Yapı, Sancaktepe'de 230 dairelik yeni bir konut projesini hayata geçirmeye hazırlanıyor. Sinpaş, Kelebek Vadisi adını taşıyacak projede dairelerin satışlarında idari izinlerin alınmasının ardından Kasım ayında başlanacak. Sinpaş Yapı Genel Müdürü Ahmet Çelik, İstanbul'un yeni ilçelerinden biri olan Sancaktepe'de başlayacakları Kelebek Vadisi projesinin orta üst gelir grubuna yönelik bir proje olacağını belirterek, Sinpaş'ın daha önceki projelerinde olduğu gibi bu projeninde özel bir konseptle geliştirleceği bilgisini verdi. Çelik 30 bin metrekarelik arazi üzerine inşa edilecek projenin yatırım değerinin yaklaşık 30 milyon dolar olduğunu kaydetti. Sinpaş Yapı'nın proji Sinpaş GYO'ya önerdiğini dile getiren Çelik, Sinpaş GYO'nun projeyi hesaplı bulmadığı için kendilerinin yapmaya karar verdiklerini anlattı.

FLATOFİS'TE KİRALAMA ORANI YÜZDE 75
Flatofis Genel Müdürü Mehmet Özdemir Flatofis'te ofis kiralama oranının yüzde 75 olduğunu, ancak kiracıların henüz hepsinin taşınmadığını belirtti. 1 Ekim itibariyle Samsung'un genel müdürlüğünün Flatofis'te faaliyetlerine devam edeceğini ifade eden Özdemir, 1 Kasım'da da Pronet'in genel müdürlüğünün buraya taşınacağını söyledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sinpaş, Sancaktepe'ye Kelebek Vadisi kuruyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN