Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Türkiye'nin en büyük ayakkabı mağazası Antalya'da açıldı

FLO, Türkiye'nin en büyük ayakkabı mağazasını 1 milyon dolar yatırımla Antalya'da açtı. Renk, koku ve müzik üçlemesi yapılarak açılan mağaza aynı zamanda markanın ilk konsept mağazası oldu

Giriş Tarihi: 30.8.2010
FLO, 1 milyon dolar yatırımla Türkiye'nin en büyük ayakkabı mağazasını Antalya'da açtı. Markanın ilk konsept mağazası olan Antalya mağazası, 2 bin 500 metrekarelik alan üzerine kuruldu. FLO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Fuat Akça, "Değişen çizgimizi mağazalarımızda renk, koku ve müzik üçlemesini en iyi şekilde kullanarak sunmaya hazırlanıyoruz. Bu çalışmayı da ilk kez Antalya'da yaklaşık 1 milyon dolarlık yatırımla açtığımız Türkiye'nin en büyük ayakkabı merkezinde deniyoruz" diye konuştu. Mağazada 'bahar kokusu' adı verilen tüketicinin mağazada daha fazla kalmasını sağlayan ve özel olarak geliştirilen koku Antalya mağazasında sadece ayakkabı satışı olmayacağını da söyleyen Akça, spor hazır giyim ve malzemelerinin satılacağı alanlar da yer alacağını açıkladı.

300 MİLYON TL CİRO

2010 sonuna kadar 100 mağazaya ulaşmayı hedeflediklerini söyleyen Akça, bu dönemdeki ciro hedeflerinin ise 300 milyon TL olduğunu sözlerine ekledi. Geçen senenin ağustos ayı ile bu seneyi karşılaştırdıklarında yüzde 47 ciro artışı ile karşılaştıklarını söyleyen Akça, "2010'da açtığımız yeni mağazalarla bu oran bu oran yüzde 83'lere çıkıyor" dedi. Akça, 28 şehirde mağazaları bulunduğunu hatırlatarak eylülde aralarında Trabzon, İskenderun, Mersin, Kapadokya, Afyon, Tokat ve gebze'nin de bulunduğu yerlerde 12 mağaza daha açacaklarını sözlerine ekledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Türkiye'nin en büyük ayakkabı mağazası Antalya'da açıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN