Onduline kentsel dönüşüme hazır

Kentsel dönüşüm harekâtı çatı ve cephe kaplamaları üreten Onduline Avrasya hedef büyüttü. CEO Karahan, "Dönüşüm için ekip kurduk. Sektörümüzün önü açıldı" dedi

Giriş Tarihi: 18.3.2013
80'den fazla ülkede çatı ve cephe kaplama levhaları satışı yapan Fransız Onduline Group'un Türkiye'deki iştiraki Onduline Avrasya, hedef büyüttü. Türkiye'nin yanı sıra Ortadoğu ve Kafkaslar da dahil olmak üzere 25 ülkede faaliyet gösteren Onduline Avrasya, geçen yıl yüzde 12 olarak gerçekleşen büyümesini bu yıl yüzde 15-20 seviyesine çıkarmayı hedefliyor. Rusya'nın St. Petersburg şehrinde düzenlenen bayi toplantısında konuşan Onduline Avrasya CEO'su Burhan Karahan, "Kentsel dönüşüm satışlarımıza büyük bir ivme kazandıracak. Sektörümüzün önü çok açık" dedi. Halen iç piyasa cirosu 70 milyon euro olan şirketin Avrasya bölgesi dahil olduğunda cirosu 100 milyon euroya çıkıyor. Karahan, hedeflerinin birkaç yılda cirolarını 200 milyon euroya çıkarmak olduğunu söyledi. 25 ülkeye ihracat yapan şirketin pazarları arasına Pakistan da katıldı.

YENİ ÜRÜNDEN UMUTLU

Onduline Avrasya, Rusya'da gerçekleştirilen toplantıda, farklı ülkelerden gelen bayilere yeni çatı kaplama malzemesi Andromeda'nın tanıtımını yaptı. Türk mühendisler tarafından geliştirilen Onduline Andromeda ilk kez grup içinde Türkiye'de çıkacak bir ürün olacak. Üretimi Türkiye'de başlayacak olan ürünün İtalya, Fransa ve Rusya'da da üretilmesi planlanıyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Onduline kentsel dönüşüme hazır
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN