Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Cep'te önce hasat sonra ödeme devri

Turkcell ile Denizbank Üretici Kart'ta işbirliğine gitti. Bu kartla üreticiler, Turkcell faturalarını hasada kadar faizsiz erteleyebilecek

Giriş Tarihi: 10.5.2013
Banka ve cep telefonu operatörlerinin odağında yine çiftçiye özel kampanyalar var. Son olarak Denizbank ve Turkcell işbirliğine gitti. İşbirliği sonucu üretici kart kullanan çifçiler, yıl boyunca yaptıkları iletişim harcamalarını hasat sonrasında ödeyebilecek. Faizsiz verilecek öteleme hizmeti sayesinde çifçiler hasat zamanı bütün ödemeleri yapabilecek.

ÜRÜNE GÖRE FİNANS DESTEĞİ
Denizbank Genel Müdürü Hakan Ateş, çiftçilerin hasat dönemi öncesinde duydukları ihtiyacı yakından tanıdıklarını ifade etti. Ateş, "Denizbank'ın tarım bankacılığı alanındaki farkını daha fazla çiftçimizle paylaşıyoruz. Türkiye'nin sürdürülebilir gelişimi için kritik öneme sahip olduğunu düşündüğümüz tarım sektörüne yönelik finansal desteğimizi artırmayı hedefliyoruz" diye konuştu. Turkcell'le birlikte taşın altına ellerini koyduklarını ifade eden Hakan Ateş, Denizbank'ın 2003'te Tarişbank'ı satın almasından sonra tarım konusuna yeni bir bakış getirdiğini belirtti. Ateş, "Denizbank tarımın daha çok finanse edilebileceğini farklı ürünlerle desteklenebileceğini gösterdi. Bunu çiftçiler çok geniş anlamda kabul edecek" diye konuştu.

TEK TAKIM GİBİ ÇALIŞTIK

Turkcell Genel Müdürü Süreyya Ciliv de Denizbank ekibiyle tek takım gibi çalıştıklarını söyledi. Ciliv, şunları söyledi: "Şirketimizin özünde inovasyona inanmak yatıyor. İnovasyonu ortaya yeni bir fikir atmak olarak tanı

FAİZİ DENİZBANK VE TURKCELL ÜSTLENECEK
Denizbank Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Sun, "Bir milyon Turkcell çiftçi kulübü üyesi artık yeni bir döneme giriyor. Üreticilere yıllık 600 liraya kadar cep telefonu faturalarını hasada kadar erteleme imkânı sunuluyor. Toplam borcunu hasat vadesinde Üretici Kart'la faizsiz ödeme avantajı sağlıyoruz. Ödemelerini gelir elde ettiklerinde yapabiliyorlar" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Cep'te önce hasat sonra ödeme devri
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN