Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Halkbank'a atama

Halkbank yönetim kurulu üyeliğine 16 yıl Bankasya'da ve son 2 yıl Vakıfbank'ta görev yapmış olan Ali Fuat Taşkesenlioğlu atandı.

Giriş Tarihi: 7.2.2014 16:27
Halkbank'tan Kamuyu Aydınlatma Platformu'na yapılan açıklamada; Halkbank Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Kahraman'ın vefatıyla boşalan yönetim kurulu üyeliğine Ali Fuat Taşkesenlioğlu'nun atandığı açıklandı.


ALİ FUAT TAŞKESENLİOĞLU KİMDİR?

Ali Fuat Taşkesenlioğlu, Atatürk Üniversitesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İşletme Bölümü'nden mezun olmuş, iş hayatına 1988 yılında Yenidoğan Yayın Dağıtım Şirketinde başlamıştır.

1988-1996 yılları arasında Faisal Finans Kurumu A.Ş.'de Baş Uzman olarak görev yaptıktan sonra, 1996 Yılı Ekim ayında göreve başladığı Asya Katılım Bankası A.Ş.de sırasıyla, Proje Pazarlama Müdür Yardımcılığı, Merter Şube ve Sultanhamam Şube Müdürlüğü, Genel Müdürlük Kredi Tahsis Birim Müdürlüğü ile Kredi Tahsis Genel Müdür Yardımcılığı görevlerinde bulunmuştur.

30.03.2012 tarihinde T. Vakıflar Bankası T.A.O Yönetim Kurulu Üyeliğine seçilen; T.Vakıflar Bankası T.A.O. Denetim Komitesi Üyeliği ve Kredi Komitesi Yedek Üyeliği görevlerini, Vakıf Faktoring Yönetim Kurulu Başkan Vekilliği ile Vakıf Portföy A.Ş'de Yönetim Kurulu Başkanlığı görevlerini sürdüren Ali Fuat Taşkesenlioğlu, 10.04.2013 tarihinde de Vakıfbank Yönetim Kurulu Başkan Vekilliği'ne seçilmiş ve İç Kontrolden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmıştır.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Halkbank'a atama
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN