Turkcell T50 saatte 135 adet satılıyor

Giriş Tarihi: 29.8.2014
Turkcell'in kendi markasıyla çıkardığı T serisi akıllı telefonların en yenisi Turkcell T50, piyasaya sürüldüğü 9 Temmuz tarihinden itibaren 165 bin adet satıldı. Cihaz, saatte ortalama 135 adetle rekor satış performansına ulaştı.

YERLİ ÜRETİME START

Turkcell, T50'nin yerli üretimi için de start verdi. Türkiye'nin operatör markalı ilk 4G destekli telefonu Turkcell T50, eylül ayından itibaren artık 'Made in Turkey' damgasıyla raflarda olacak. Turkcell Genel Müdürü Süreyya Ciliv, T50'nin Turkcell için taşıdığı önemi şu sözlerle özetledi: "Turkcell T50'nin ulaştığı başarı, hem bizim için büyük bir gurur kaynağı hem de ülke ekonomisi açısından müthiş bir katkı. Herkesin en ileri teknolojiye en uygun koşullarda ulaşabilmesi hayaliyle başladığımız T serisi yolculuğumuzda, bugüne kadar toplam 1.7 milyon adedi aşan satış rakamına ulaştık. Cari açığın azaltılmasına dönük yaklaşık 850 milyon TL'lik pozitif katkı sağladık."

699 TL'DEN SATILIYOR

4 çekirdekli işlemciyle desteklenen Turkcell T50, ergonomik tasarımıyla dikkat çekiyor. T50'nin gördüğü ilginin ardında, bilgisayar kadar güçlü bir performans sunan donanım gücü ve uygun fiyatı olduğu belirtiliyor. T50'ye peşin 699 TL'ye, taksitli olarak da Turkcell'in avantajlı paketleriyle sahip olmak mümkün. T50, hem günümüzün 43.2 Mbps'ye varan çift taşıyıcılı internet teknolojisini hem de 150 Mbps'yi bulan geleceğin 4G teknolojisini destekliyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Turkcell T50 saatte 135 adet satılıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN