IKEA'dan müşterilerine sevindirici haber

İsveçli dünyaca ünlü mobilya firması IKEA’dan Almanya, İngiltere ve İspanya’daki müşterilerine sevindirici haber.

Giriş Tarihi: 30.8.2014 11:41
Firma Almanya, İngiltere ve İspanya'daki müşterilerine, alınan ürünü ömür boyu değiştirme garantisi veriyor. Zaman sınırlaması olmayan değiştirme garantisine, kullanılmış ürünler de dahil olacak. Değiştirme işlemi için sadece kasa kağıdının gösterilmesi yeterli.

IKEA, ömür boyu değiştirme garantisini üç yıldan bu yana sadece Danimarka ve Norveç'te uyguluyordu. Uygulama geçtiğimiz pazartesi günü piyasaya çıkan yeni ürün kataloğuyla satışa sunulan ürünlerle birlikte başladı. Tek istisnası bitkiler, kesilmiş veya çeşitli nedenlerle ucuzlatılmış ürünler. Bugüne kadar IKEA'dan alınan ürünleri, alış tarihinden itibaren üç ay boyunca, kasa kağıdını göstererek değiştirmek mümkündü.

Ömür boyu değiştirme garantisini şimdilik tüm dünyada hayata geçirmeyen İKEA, her ülkenin kendi şartlarına göre düzenleme yapabileceğini duyurdu.

Dünyanın en büyük mobilya firmalarının başında gelen IKEA'nın, geçtiğimiz yıl 31 Ağustos tarihine kadar 28,5 milyar Euro'luk cirosu bulunuyor. IKEA cirosunun 4 milyarını sadece Almanya'dan elde ediyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
IKEA'dan müşterilerine sevindirici haber
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN