Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Elektrik ödemeleri artık online yapılacak

CLK Boğaziçi Elektrik, müşterilerine yeni bir hizmet sunmaya başladı. CLK Boğaziçi Elektrik abonelik işlemleri ve abonelik sonrası fatura ödeme vs gibi işlemlerin daha rahat bir şekilde yapılabilmesi için online hizmet sunmaya başladı.

Giriş Tarihi: 8.12.2014 12:44
Elektrik ödemeleri artık online yapılacak
Türkiye'nin en büyük elektrik şirketlerinden CLK Boğaziçi Elektrik, online İşlem Merkezi sayesinde aboneler kolayca abonelik, tahliye, güvence iade, tarife değişikliği gibi başvurularını ekstra herhangi bir işlem yapmaya ya da herhangi bir hizmet noktasına gitmesine gerek kalmadan hem de vakit kaybetmeden yapabilmeleri için www.clkbogazici.com.tr internet sitesini yayına aldı.

HER İŞLEM İNTERNETTEN YAPILABİLECEK, SONUÇLAR SMS İLE BİLDİRİLECEK

İşlemleri başvuru anında gerçekleştirebilen ve işlem başlangıcından sonuna kadar kesintisiz çözüm sağlayan online işlem merkezi ile enerji sektöründe bir ilke imza atan CLK Boğaziçi Elektrik, abonelerinin hayatına daha fazla değer katabilmek ve hayatlarını kolaylaştırabilmek için çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Yeni hizmet ile CLK Boğaziçi Elektrik aboneleri, yeni abonelik, tahliye, güvence bedeli iadesi, tarife değişikliği işlemlerine ait taleplerini bu ilettiklerinde, işlem sonuçlandı bilgisi SMS servisiyle kendilerine ulaştırılacak.

ABONELERİMİZİN HAYATINA DEĞER KATMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Online işlem merkezi ile abonelik ve abonelik sonrasına ait işlemleri başvuru anında gerçekleştirebilen ve işlem başlangıcından sonuna kadar kesintisiz çözüm sağlayan, ilk enerji şirketi olduklarını belirten CLK Boğaziçi Elektrik Perakende Satış A.Ş. Genel Müdürü İbrahim Gümüşlü, Hizmetin tanımını artık şirketlerin değil, müşterilerin yaptığı yeni pazarlama dünyasında, hayata kolaylık sağlayan çözümleri CLK Boğaziçi Elektrik olarak sunmaya başladıklarına kaydetti.

online işlem merkezi ile yeni dönemin ilk ve önemli adımlarından birini gerçekleştirdiklerine aktaran Gümüşlü, yakında da lansmanını yapacakları yeni ürün ve hizmetleriyle müşterilerinin yaşamına değer katmaya devam edeceklerini söyledi.


BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Elektrik ödemeleri artık online yapılacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN