Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kampanya uzmanı site yayına girdi

Tüm kampanyaları tek bir noktaya toplayan ve tüketici ile kampanyaları buluşturan yeni web sitesi yayına başladı. Kısa süre önce yayına başlayan www.tekir.com adlı site avantaj ve zaman kaybına son vermeyi amaçlıyor.

Giriş Tarihi: 9.3.2015 13:26 Güncelleme Tarihi: 9.3.2015 17:00
Kampanya uzmanı site yayına girdi
Her gün çok sayıda firma ürünleri ile ilgili kampanyalar düzenliyor. İnsanlar iş hayatının ve sosyal yaşamın yoğunluğu içinde bu kampanyalardan haberdar olamıyor ve bazen çok karlı fırsatları kaçırıyorlar. Ya da birçoğumuz da alış veriş öncesi internet sitelerini gezerek vakit harcayıp uygun fiyatı bulmaya çalışıyoruz.

Kısa süre önce yayına başlayan www.tekir.com adlı site avantaj ve zaman kaybına son vermeyi amaçlıyor.

ERİŞİM HEDEFLERİMİZ ÇOK YÜKSEK

Şu anda günlük beş bin kişiye ulaşan Tekir, 600 markanın 900 civarında kampanyasına anlık erişim sağlıyor. Mobil uygulamalarda 45 bin indirme sayısına ulaşan Tekir'in hedefi 2015'te 1 milyon kişiye ulaşmak. Marka ismi veya anahtar kelime ile filtreleme ile tüm kampanyaları aramak mümkün ama ilk aşamada en popüler 30 markanın kampanyalarını takip edebiliyorsunuz.

Komote Teknoloji LTD.ŞTİ Genel Müdür Yardımcısı Fatih Yürük şunları söyledi: "Yaptığımız araştırmalarda gördük ki; birçok markanın müşterisi kampanya takip etmekten çok kampanyaların kendisine ulaşmasını bekliyor. Tekir.com bu konuda ihtiyaca cevap vermek üzere yayına başladı. Uzman bir yazılım ekibi tarafından inşa edilen tekir.com tüketiciyi kampanyalarla buluşturuyor.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kampanya uzmanı site yayına girdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN