Eminevim 'El birliği'yle ev sahibi yapıyor

Giriş Tarihi: 10.7.2015
Eminevim 'El birliği'yle ev sahibi yapıyor
Türkiye'nin her yerinde konut sahibi olma imkânı sunan Eminevim, El Birliği sistemi ile ev sahibi olmayı kolaylaştırıyor. Alt gelir grubunu ev sahibini yapmaya yönelik geliştirilen sisteme göre, gayrimenkul fiyatını belirleyen müşteri peşinatlı ya da peşinatsız ödeme seçeneklerinden kendine uygun olan sistemi seçerek, 60 aydan 120 aya kadar ödeme vadesi ile konut alımı için adım atmış oluyor. Seçilen taksit sayısı aynı zamanda o gruptaki kişi sayısını yansıtırken, yapılan ödemeler ile gruptaki tüketiciler her ay bir daire parası biriktirmiş oluyor. Birikmiş olan bu rakam noter huzurunda yapılan çekilişler ile her ay bir gayrimenkul alımı için kullanılarak tüketicilerin el birliği ile konut sahibi olmasına kaktı sağlıyor.

FAİZ ÖDEMESİ YOK

Birçok avantaj sunan sisteme göre hiçbir şekilde faiz ödemesi bulunmuyor. Ayrıca çeşitli sebepler ile taksitlerini geciktiren ya da ödeyemeyen müşteriler için sunulan esnek seçenekler de tüketicinin kendini yıpratmadan konut sahibi olma fikrini cazip hale getiriyor. Alınan evin tapusu tüketicinin adına olacağından dolayı tüketici, bu gayrimenkul üzerinde istediği gibi tasarruf edebilir. Kiraya verebilir veya başka şekilde kullanabilir. Sadece taksit bitimine kadar alınan eve ipotek konulacağı için ev satılamıyor. Bu şekilde diğer müşterilerin hakları da güvence altına alınmış oluyor.

HER AY 800 DAİRE TESLİMİ

Türkiye genelinde 50 bin müşteriye sahip olan Eminevim, yurtiçinde çeşitli bölgelerde bulunan 63 bayisi ve güler yüzlü ekibiyle hizmet veriyor. Her ay ortalama 2 bin ila 3 bin civarında tüketiciden müracaat alan firma, bu rakamın 500'ünü aynı ay ev sahibi yapıyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Eminevim 'El birliği'yle ev sahibi yapıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN