Türkiye'nin en iyi haber sitesi

12’inci yılını kutluyor

12’inci kuruluş yılı çerçevesindeki kutlamalarına Gaziantep’ten sonra Antalya Topkapı Palace Hotel’ de iş ortakları ve çalışanlarının katıldığı gala gecesi ile devam etti.

Giriş Tarihi: 23.3.2015 17:26
MNG Kargo 12’inci yılını kutluyor
Türkiye'nin sektöründe yenilikçi ve öncü şirketi 'nun, 12'inci yaşını kutlama etkinlikleri kapsamında düzenlenen gala gecelerinden ikincisi Antalya'da gerçekleştirildi. MNG Kargo iş ortaklarının katılımıyla düzenlenen gala gecesinde, müzik ve eğlence dolu keyifli anlar yaşandı.

Antalya Topkapı Palace Hotel' de düzenlenen 12'inci yıl gala gecesinde bir konuşma yapan MNG Kargo Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Genel Müdürü Aslan Kut, faaliyetlerinin 12'inci yılında yenilikçi projeleri ve hizmetleriyle öne çıkan MNG Kargo'nun bugün sektöründe trend belirleyen konumuna değinerek "Bu ülkeyi sevmek yetmez. Çok çalışmak, başarmak ve bu ülkenin insanıyla bütünleşmek gerek. Biz 2003 yılında bu anlayışla yola çıktık. Türkiye'nin potansiyeline inandık, müşterilerimiz bize güvendi. Her yıl yeni yatırımlar yaptık, iş ortaklarımız ve çalışanlarımızın verdiği güçle büyüdük" şeklinde konuştu.

Aslan Kut, MNG Kargo'nun 12 yılda ulaştığı büyüklükler konusunda ise şunları söyledi: "Bugün Türkiye'de 15 bölge müdürlüğü, 26 aktarma merkezi, 800'ün üzerindeki yaygın dağıtım ağı, 2.200 den fazla kara taşıma aracı ve 8.000 i aşkın çalışanımız ile günde 600 bin adrese dünya standartlarında hizmet götürmekteyiz. Ayrıca, hızlı hava taşımacılığı kategorisinde dünya lideri olan FedEx Express' in 220 ülkedeki global hizmet ağına entegre çalışıyoruz. İnovasyon yatırımlarımız, müşterilerimize sunduğumuz yeni ürünler ve güçlü dağıtım ağının sağladığı sinerji, MNG Kargo'nun sektöründe en büyük oyunculardan birisi olma başarısını güçlendirmektedir. Hedefimiz, MNG Kargo'yu orta vadede 'dünya markaları' ligine taşımaktır".

Gala gecesinde 5'inci ve 10'uncu hizmet yılını dolduran MNG Kargo çalışanlarına Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Genel Müdürü Aslan Kut tarafından plaket takdim edildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
MNG Kargo 12’inci yılını kutluyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN