Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Batuhan Aydar kimdir?
Batuhan Aydar, 9 Ağustos 1990 tarihinde İstanbul'da doğmuştur. AslenAdana'lıdır. İlkokulu Turhan Mediha Tansel İlköğretim Okulunda okumuştur. Ortaokulu İstanbul - Maltepe - Adnan Kahveci Ortaokulunda tamamladı. Liseye ise Suadiye Hacı Mustafa Tarman Lisesi'nde devam edip mezun olmuştur.
Eğitim hayatına Açık Öğretimde Kamu Yönetimi bölümünde devam etmektedir.

Daha küçük bir çocukkenBarış Manço'nun sunduğu "7'den 77'ye" adlı programına çıktı. 1994yılında Demet Sağıroğlu'nun "Arnavut Kaldırımı" adlı şarkısının klibinde ve "Aşk Perisi" klibinde oynadı. 1 yaşındayken ACE Reklam filminde rol almıştır.

1997 yılında baş rollerinde Evrim Solmaz'ın oynadığı "İlişkiler" adlı dizide ve 1999 yılı Ayşecik dizisi ile 1999 yılında baş rollerinde Seda Sayan ve Güven Kıraç'ın oynadığı "Evimiz Olacak mı?" adlı dizide rol aldı.

2013 yılında SamanYolu Tv'de yayınlanan "Ötesiz İnsanlar" dizisinde başrolü üstlenerek Teğmen Deniz rolünü canlandırmaktadır. Ergül Miray Şahin, Naşit Özcan, Hüseyin Köroğlu ile birlikte oynamıştır.

Filmleri ve Dizileri :
2013 - Ötesiz İnsanlar (dizi)
1999 - Evimiz Olacak mı?
1999 - Ayşecik
1997 - İlişkiler

HABERLER Batuhan Aydar ile ilgili tüm haberlere, sabah.com.tr’ye eklenen son dakika haber ve gelişmelerine 7/24 bu başlık altından ulaşabilirsiniz. Toplam 01 Batuhan Aydar haberi sayfamızda bulunuyor.
BİZE ULAŞIN