Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Rüyada Fabrika Görmek
Rüyada Fabrika toplum olarak yorumlanır. Fabrika gören kendi çabalarıyla toplumda iyi bir yere gelir anlamındadır. Fabrikadan uzaklaştığını gören çevreden uzaklaşır.

Rüyada büyük yada küçük fabrika görmek aslında genel olarak düşünülmemeli çünkü fabrika rüyası aynı zamanda rüya sahibiyle, yani rüya sahibine özel olarak da tabir edilir. Bu rüyanın kişisel yorumuna göre, rüyayı gören kişinin kazançlı işler yapacağı ve önemli miktarlarda sermaye elde edeceği şeklinde değerlendirilir.

Rüyada Fabrika gezmek
Rüyada fabrika gören kimse görmüş olduğu fabrikanın içinde kendisini gezinirken görmesi veya rüyada fabrika gezmek yeni bir işe girişmeye bu işte yükselmeye delalet eder. Rüyada Fabrika gezmek bazende iş için bir seyahate çıkmaya da işaret eder.

Rüyada Fabrika Sahibi Olmak
Rüyada fabrika gören kişi görmüş olduğu fabrikaya malik olursa yani rüyada fabrika sahibi olduğunu görürse, gerçek anlamına yakın şekilde tabir edilir. Meslek ve Ticaret hayatında yükselmeye ve bildiği bir işte kendi zenginliğine göre fabrika sahibi olmak adına nitelendirilir.

Rüyada Fabrika Sahibi Görmek
Rüyada bir fabrikanın sahibini görmek ender rastlanacak bir kazanca delalet eder. Kimi zaman rüyada fabrika sahibi görmek ünlü rüya tabircileri tarafından şu şekilde tabir edilir. Bir kimsenin Fabrikanın sahibini görmesi yüksek mevki sahibi kişiler ile dost olmaya ve işlerinde yüksek mertebelere nail olmaya delalet etmektedir.

Rüyada Fabrika kurmak
Rüyada bir fabrika kurmak için çaba gösterdiğini görmek bazen rüyanın görüldüğü şekilde tabir edilir. Çünkü bazen görülen rüyalar olması gerekeni anlatmaktadır bunun hakkında ön bilgiyi insana taşımaktadır. Rüyada fabrika kurduğunu görmek şan ve şöhrete işlerindeki gayretin karşılığını görmeye delalet eder.

Rüyada Fabrika yangını görmek
Rüyada çalıştığı fabrikanın yandığını görmek işlerinin iyi gitmeyeceğini ve işinden ayrılacağına delalet eder. Rüyada fabrika sahibi olan bir kimsenin fabrikasının yandığı görmesi iflasa ve haram para ile karışmış bir işten doğacak zarara işaret etmektedir. Rüyada fabrikanın yandığını ve Fabrika yangını görmek de aynı şekilde yorumlanır.
BİZE ULAŞIN