Son Dakika: İstanbul'da polisin trafik kontrolünde şok skandal "Adi şerefsiz kahpe..." | Video

Son Dakika: İstanbul'da polisin trafik kontrolünde şok skandal
07.07.2020 | 11:18

Sıradaki

OTOMATİK OYNAT

Son Dakik Haberi... İstanbul Pendik'te emniyet şeridine girdiği için ceza kesilen sürücü çılgına döndü! Polisin durdurarak ceza kestiği sürücü basın mensubu kameramana şok tehditler ve hakaretler yağdırdı. Polisin "Ellerini başını üstüne koy" uyasına ise dikkate bile almadı...

İstanbul Pendik'te polis ekipleri trafikte denetim gerçekleştirdi. Emniyet şeridinden gittiği gerekçesiyle ceza kesilen bir sürücü ise karşısında basın mensubunu görünce çileden çıktı. Kendisini görüntüleyen gazeteciye hakaretler yağdıran şahıs devlete 500 milyar vergi veriyorum diyerek, "Şerefsizlik yapma, seni döverim" dedi.


Polis ekipleri Pendik'te trafik denetimi gerçekleştirdi. Denetimler sırasında emniyet şeridinden gittiği gerekçesiyle M. Ö. isimli kişiye para cezası kesildi. Karşısında basın mensubunu gören M. Ö. adeta çileden çıktı. Kendisini görüntüleyen basın mensubuna saldırmaya çalışan şahıs aynı zamanda hakaretler yağdırdı.


Basın mensubunun kendisini görüntülemesine sinirlenen şahıs, "Seni bozarım. Çakarım ağzına. Şerefsizlik yapma, adi şerefsiz. Kahpe. Seni döverim. Ama çok uzatıyor hala beni çekiyor. Neye istinaden çekiyorsun. Sen beni çekemezsin. Ben Yediemin'in otoparkın sahibiyim çekemezsin. Ben 500 milyar devlete vergi ödüyorum" dedi.


Ayrıca polisin 'ellerini başının üstüne koy' demesine de 'yapma şunu, bak sana ağabey diyorum' diyerek direndi.


Öte yandan emniyet şeridini ihlal eden başka sürücülere de polis tarafından para cezası kesildi.

SON DAKİKA