Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Elif Sümbül Sert Kimdir?
Elif Sümbül Sert, 27 Şubat 1982 tarihinde Balıkesir'de doğmuştur. İki abisi vardır. Anne ve babası öğretmendi, Elif daha küçükken boşandılar. Abileri babası ile kaldı kendisi annesi ile kaldı, babası ve abileri ile bir daha görüşmedi.

1994-1996 yılları arasında Bursa'da Ahmet Vefik Paşa Bursa Devlet Tiyatrosunda açılan Tiyatro kurslarına devam etti.

2000 yılında girdiği Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Ana Sanat Dalından 2005 yılında mezun oldu.

İsmail Tarman İlk Öğretim Okulunda Yaratıcı Drama Eğitmenliği yaptı. TİYATRO-Z'de Yetişkinlere yönelik drama eğitmenliği yaptı. Tiyatro-Z De Görev Yapmakta, aynı zamanda "If Cast" Ajansının Kurucusudur ve Drama Eğitmenidir.

Elif Sümbül Sert, 2013 yılında Yapımcılığını Timur Savcı, yönetmenliğini Çağan Irmak ile Doğan Ümit Karaca'nın üstlendiği Reşat Nuri Güntekin'in aynı adlı eserinden uyarlanan "Çalıkuşu" adlı dizide Fahriye Evcen, Burak Özçivit, Begüm Kütük Yaşaroğlu, Mehmet Özgür, Elif İskender, Hande Soral, Hilmi Cem İntepe ile birlikte oynadı.

2014 yılının Eylül ayında başlayan, senaryosunu Mahsun Kırmızıgül'ün yazdığı ve başrollerini İlker Aksum, Hamdi Alkan, Cihat Tamer, Tarık Papuççuoğlu, Metin Yıldız ve Murat Eken, Arif Erkin Güzelbeyoğlu gibi isimlerin paylaştığı "Kadim Dostum" adlı dizide mahallenin meraklısı Sevgi karakterine can verdi.

Elif Sümbül Sert 2006 yılında evlendi. 2012 yılında boşandı. Tutku (d.2008) ve Peri (d.2010) adında iki kız çocuğu vardır.

Çoğu insanın yapamadığı şeyleri yapmak hoşuna giden Elif Sümbül Sert, Eyersiz ata biniyor, silah kullanıyor, motosiklet tutkunu, pole dance (direk dansı) yapıyor.

HABERLER elif sümbül sert ile ilgili tüm haberlere, sabah.com.tr’ye eklenen son dakika haber ve gelişmelerine 7/24 bu başlık altından ulaşabilirsiniz. Toplam 01 elif sümbül sert haberi sayfamızda bulunuyor.
BİZE ULAŞIN