Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Mümin Sekman Kimdir ?
İstanbul'da dünyaya gelen Mümin Sekman, Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun oldu. Hukuk alanında kariyer yapmayan ve kendisini kişisel gelişim çalışmalarına adayan Sekman, Ya Bir Yol Bul, Ya Bir Yol Aç, Ya da Yoldan Çekil adlı ilk kitabını, 21 yaşındayken yazdı. Kişisel gelişim ve başarı konulu kitaplar yazmaya devam etti ve Kesintisiz Öğrenme adlı 2. kitabını yayımladı.

Birçok büyük kurumda başarı semineri verdi. Zirvedeki bazı isimlere, başarı yönetimi danışmanlığı yaptı. Başarı öğrenilebilir düşüncesini savundu. Bugüne kadar 8 kitabı yayınlandı. Türkiye'nin 40 şehrinde seminer veren Sekman'ın seminerlerine 80.000'den fazla kişi katıldı. Kitaplarının toplam baskı sayısı 1.000.000'u geçti.

Bir dönem Çocuklar Duymasın dizisinin senaryo danışmanlığını da yapan yazar, Kişisel Gelişim Merkezi'nin (Kigem.com) kurucusudur.

Eserleri

Ya Bir Yol Bul, Ya Bir Yol Aç, Ya da Yoldan Çekil
Kesintisiz Öğrenme
Türk Usulü Başarı
Başarı Üniversitesi
Kişisel Ataleti Yenmek
Çevik Şirketler
Her Şey Seninle Başlar
Limit Sizsiniz
HABERLER mümin sekman ile ilgili tüm haberlere, sabah.com.tr’ye eklenen son dakika haber ve gelişmelerine 7/24 bu başlık altından ulaşabilirsiniz. Toplam 01 mümin sekman haberi sayfamızda bulunuyor.
BİZE ULAŞIN