Başkan Erdoğan'ı görmek isteyen 85 yaşındaki vatandaş: “Allah O’nu başımızdan eksik etmesin” | Video

Başkan Erdoğan'ı görmek isteyen 85 yaşındaki vatandaş: “Allah O’nu başımızdan eksik etmesin” | Video

03.03.2024 | 15:28

Başkan Recep Tayyip Erdoğan’ın Muğla Mitingi gençler kadar yaşlılardan da yoğun ilgi gördü. Başkan Erdoğan’ı görmek için yatağından kalkıp gelen 85 yaşındaki Ünal Doğu, “Allah O’nu başımızdan eksik etmesin” diyerek Erdoğan hayranı olduğunu belirtti.

31 Mart yerel seçim çalışmaları çerçevesinde Muğla'da halka hitap edecek olan Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ı dinlemek için miting yapılacak alana binlerce kişi akın etti. Muğla Merkez ilçesi Menteşe'nin yanı sıra Muğla'ya bağlı diğer 12 ilçeden Erdoğan hayranları alanı mitingden saatler önce doldurdu. Polis ekiplerinin yoğun güvenlik önlemi alındı.

"ALLAH O'NU BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN"
Miting yapılacak alana akın edenler arasında gençler, kadınlar ve çocuklar kadar refakatçileri ile gelen yaşlılar da dikkat çekti. Erdoğan hayranı olduğunu ve kendisini görmek için geldiğini belirten 85 yaşındaki Ünal Doğu, ilerleyen yaşına rağmen Başkan Erdoğan'ın kendisini hep heyecanlandırdığını söyledi. Doğu, "Biz 25 yıldır Cumhurbaşkanımız ile birlikte çalışıyoruz. Her zaman Cumhurbaşkanımızın arkasındayız ve her şartta yanındayız. Yaşadığımız müddetçe yanında olacağız, Allah O'nu başımızdan eksik etmesin. Her konuda Türkiye'yi en az 3-4 kat büyüttü. 25 yılda ciddi başarılara imza attı. Ekonomiden, siyasetten, tarımdan, ticaretten her şeyden önce geliyor. Ben minnet, şükran ve saygılarımı sunuyorum" dedi.

Sıradaki

OTOMATİK OYNAT

SON DAKİKA