Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Deniz Toprak Kimdir ?
Deniz Toprak 15 Ocak 1977 tarihinde Siirt'de doğmuştur. Lise okuyana kadar Siirt'te yaşamış ardındanda İstanbul'a gitti. Lise Öğrenimini İstanbul'da tamamladı.
Eşi Ali Osman Erbaşı ile evlenmeden Türk Halk müziği ile ilgili eğitim almıştır. Genç yaşından beri süre gelen Türk Halk Müziği sevgisi onun ünlü bir sanatçı olmasına vesile olmuştur.
1996 tarihinde ilk kez Amatör Müzik çalışması yaptı ve Halk evleri ile Kültür Merkezlerinde bir takım konserler verdi.2000 tarihinde Profesyonel olarak Eğitim almaya karar verdi ve müzikle ilgili dersler aldı.Başta Müslüm Gürses, İlhan Şeşen ve Zara olmak üzere birçok sanatçıya vokalist oldu. 2007 tarihinde Kayahan'ın destek vermesi ile beraber Türkü Molası adındaki albümünü yaptı.Rumeli'den Kerkük'e Anadolumuzun kültürel yapısını temsil eden "TÜRKÜMOLASI" albümü birçok müzik marketinde yerini alıp sevildi.
2008 tarihinde Ulus Müzik imzası il Destanlaşan Türküler 5 adındaki albümde yer aldı ve 2 parçayı seslendirdi. isimleri ; Gül Kuruttum ve Yeşil Yaprak ' tır. Deniz Toprak 2002 yılında Ali Osman Erbaşı ile evlendi. 2012 tarihinde sunuculuk yapan Deniz Toprak Trt Müzik adındaki kanalda 13 bölüm kadar Yerel Starlar adındaki programı sunmuştur.
BİZE ULAŞIN