Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Hakan Ka Kimdir?
Hakan Ka, 9 Mart 1974 tarihinde Bursa'da doğmuştur. Tam adı Hakan Karayaşar'dır. Çocukluğu Bursa'da geçti. 7 yaşınladı. Ancak ilerleyen dönemlerde sakatlanınca basketbol hayatı sona erdi. Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu mezunudur. Başarılı bir ameliyat geçirmesine rağmen üst düzey spor yapabileceğini düşünmediği için genç yaşta antrenör olarak hayatına devam etti. Efes Pilsen (Anadolu Efes)'de antrenörlük yaparken profesyonel spor hayatına da son verdi.

O dönemde beraber yaşadığı ev arkadaşı Önder'in isteğiyle Show Tv'de bir güzellik yarışmasına katıldı, Burada kazandığı derece ile bir dikkatini çekti. Televzyon dünyasına bu şekilde girişin ardından, farklı noktalarda çalıştı. Bir süre kamera önünde boy gösterdi, farklı projelerde bulundu. Ardından işin mutfağında rol almaya başladı. Hayatını şu an kamera arkasında Endemol Türkiye ekibinde sürdürüyor.

Yapımcı Abdullah Oğuz tarafından kurulmuş olan ANS Productions şirketinde çalışmaya başladı. Ayla Algan'dan drama dersleri aldı.

Seray Sever ile 'Aşk Olsun' adı altında bir program sundu. PES oynamaktan hoşlanan Hakan Ka'nın fotoğraf çekmek, film izlemek hobileri arasındadır.

2009 yılında " M.A.T." adlı polisiye dizide Hakan Asver karakterini canlandırırken Demir Karahan, Nefise Karatay, İbrahim Çelikkol ile birlikte oynadı.

24 Ocak 2015 Cumartesi akşamı Star tv'de başlayan ve sunuculuğunu Murat Başoğlu'nun yaptığı jüri koltuğunda Seyfi Dursunoğlu, Nükhet Duru ve Ümit Erdim'in olduğu "Benzemez Kimse Sana" yarışma programına katılmıştır. Diğer yarışmacılar; Posta Gazetesi Yazı İşleri Müdürü ve 'Aşk Doktoru' Mehmet Coşkundeniz, Çocuklar Duymasın dizisinin patronu oyuncu Demet Tuncer, VINE fenomeni (Memeli Mestan) Eylül Öztürk, Bir Demet Tiyatro'nun Asuman'ı oyuncu Deniz Özerman, 2013 yılı Türkiye 2. Güzeli Berrin Keklikler, Sunucu ve oyuncu Hakan Ka, oyuncu Özgür Özberk, Mandıra Filozofu'nun Şükrü'sü oyuncu Eser Eyüboğlu olmuştur.

BİZE ULAŞIN