Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Rüyada anahtar görmek ne anlama gelir?
Rüyada anahtar görmek ne anlama gelir?

Rüyada Anahtar Görmek

Rüyada anahtar görülmesi değişik şekilde tabir edilmiştir.

Rüyada anahtarlar görmek hayra alamettir. Rüyasında birçok anahtar gören kişinin mevkisinin artacağı, başarılarının katlanacağı söylenir. Rüyada anahtar gören kişi bu anahtar ile bir yerin kilidini açıyorsa bir dileği gerçekleşir ve kapalı olan kısmetleri açılır. Elindeki anahtarla bir yeri kilitlediğini görmek ise tam tersi şeklinde yorumlanır. Azalan şansa, kapanan kısmete ve arzuların olumsuz neticelenmesine işarettir.

- Elinde anahtar görmesi; o kimsenin mal sahibi olacağına, makam ve mevkice yükseleceğine, dolayısıyla başarıya ulaşacağına işaret sayılır.

- Rüyada anahtarla bir şeyi açmak; sıkıntı ve üzüntülerden kurtulmaya ve başarıya ulaşmaya işaret sayılır.

-Rüyada anahtar ile bir kapıyı açmak; başarıya ulaşmak, arzuya nail olmak ve bahtın açılması ile tabir edilir. Problemlerin çözümünün göründüğünden daha kolay olduğuna işarettir.

- Elinde bulunan anahtarın kırıldığını görmesi; o kimsenin muradına erememekle tabir edilir.Bir yetimin malına zarar verilmesine sebep olunacağına işaret olunur. ; çevrenizde arkanızda konuşan dostlarınızın varlığına işarettir

- Elindeki anahtar ile bir şeyi açamadığını görmesi; o kimsenin muradına erememesi ile tabir edilir.

- Bir kadının kendisi üzerine bir anahtar attığını görmesi; o kimsenin evleneceğine, bir erkeğin rüyasında bir kadına anahtar verdiğini görmesi; o kadınla evleneceğine, yine rüyasında bir başkasından anahtar aldığını görmesi; o kimsenin ziraat yaparak zengin olacağına işaretle tabir olunur.

-Rüyanızda anahtar kaybettiğinizi görmeniz; devam etmekte olduğunuz işinizden çıkarılacağınıza, işlerinizde durgunluk ve zorluklarla karşılaşacağınıza delil sayılır. Eğer rüya sahibi kadın ise kocasıyla yaşayacağı problemlerin ve tartışmaların habercisidir. Bu rüyayı gören bir erkekse, ev değiştirecek demektir. Bu evinden ayrılmak manasına da gelebilir.

- Anahtar çaldırdığını görmesi; işlerin bozukluğuna, elinde tahtadan bir anahtar görmesi; iki yüzlü birisinin vasıtası ile arzusunun yerine geleceğine yorumlanır. Rüyanızda birçok anahtar görmeniz; saygınlık kazanacağınıza, işlerinizin düzelip yolunda gideceğine işaret eder.

BİZE ULAŞIN