Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Rüyada Cam Görmek
Cam çabuk kırılan bir nesne olduğundan, rüyada cam görmek, az veya çok şiddette olsun, geçici bir üzüntü yaşanacağına delalet eder. Rüyada cam görmek, gizli kapalı olan sırların aşikare olarak meydan bulacağına işarettir. Bir adamın rüyada camı bir kap veya muhafaza içinde görmesi, üzüntü ve kederinin kendisine hafif ve kolay geleceğine delalet eder. Rüyada, yeşil, kırmızı, sarı ve sedeften ve bunlara benzer şeylerden yapılmış camlar görmek, mal, evlat ve eşten olan şüphelere, riya ve nifaka işarettir.

Rüyada cam silmek güzel şeylere yorulur. Rüyasında cam sildiğini gören kişinin hane içinde mutluluk verici olayların yaşanacağına iş yerinde ise kar ve kazanç getirecek gelişmelerin olacağına işaret eder.

Rüyada cam bardak görmek hayırlıdır. Cam bardak gönül işlerine delalet ederken aynı zamanda geleceğin açık ve parlak olduğu, hayatın mutluluk, sevinç ve sağlıklı geçeceği anlamına gelir.

Rüyada kırık cam görmek hiç iyi değildir. Aile içinde bir vefat olayına delalet eder.

Rüyada cam kırmak, rüya sahibi için hayatla ilgili büyük bir sınav vermek ve kendisi için milat olacak bir şey yaşamak anlamına gelir.

Rüyada camdan dışarı bakmak tatil için uzun yola çıkmaya yani keyfiyetten gidilecek olan bir yola delalet eder.
BİZE ULAŞIN