Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Rüyada Üç Yapraklı Yonca Görmek
Rüyada üç yapraklı yonca görmek veya bir tarlada onun dört yapraklısını aramak, yüklü bir paraya kavuşmaya ve talihin birden bire iyiye doğru yükseldiğine işarettir. Bir tarlada veya bir bahçede üç yapraklı yoncalar arasında dört yapraklısını aradığınızı görmek, eğer bulursanız bütün muradınızın olacağına; aradığınız ama bulamadığınız taktide, arzunuzun biraz gecikeceğine delalet eder.

Rüyada yonca bulmak iyi değildir ve uğursuzluk olarak kabul edilir. Sıkıntı ve zorluk çekmeye, zahmete girmeye, hastalanmaya ve kötü günler geçirmeye işaret eder. Şansın ve kısmetin kapanacağı anlamına gelir.

Rüyada yonca tarlası görmek, rüya sahibinin başarısına mani olan tüm engellerin kalkacağına ve attığı adımların kendisine şans getireceğine işaret eder. Azimle, hırsla ve inançla çalışmaya, kararlı olup, işinde yükselmeye yorulur.

Rüyada üç yapraklı yonca görmek de uğurlu olan rüyalar arasındandır ve hayır olarak kabul edilir. Rüya sahibinin hayallerinin gerçekleşeceği, sıkıntılarının biteceği ve yüzünün güleceği anlamına gelir. Kişi istediği hayata kavuşacak, tüm beklentilerini gerçekleştirecek ve arzu ettiklerini bulacak demektir.
BİZE ULAŞIN