Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Rüyada Nakış Görmek
Rüyada Nakış işlediğinizi görmek, işlerinizde başarıya ererken aşk hayatınızda büyük bir yenilgiye uğrayacağınıza işarettir. Nakışı başkası işliyorsa, başınıza gelecek bir olaydan ötürü karakola, mahkemeye veya hastahaneye düşeceksiniz demektir.

Rüyada nakış işlediğini görmek; kendinize bakmanız gerektiğine işarettir.

Nakışçıların kullandığı rüyada nakış ipliği görmek; kibirli ve gönül vermiş olan bayanları süsleyen bir kimse ile tabir edilebilir. Rüyada nakış iplikleri görmek, güzel görünen rengarenk renkli nakış iplikleri arasında en iyi şekilde tabir edilenlerden bazıları, beyaz, yeşil, kahve rengi, pembe, renkli ise selamete ermeye delalet eder.

Rüyada Nakış Makinesi Görmek, rüyayı gören kişinin, yeteneklerini ve becerilerini kullanarak çok hayırlı ve bol kazançlı işlere imza atacağına, yakın zaman içinde iş hayatında gerçekleştireceği çalışmalar ve ortaya koyacağı projeler sayesinde üst bir mevkiye terfi alacağına ve bu sayede aile hayatının tahmin etmeyeceği kadar iyi bir hal alacağına rivayet eder.

Rüyada asılı güzel nakışlı perde görmek, işlerinizde başarıya ulaşmaya ve aşk hayatınızda büyük bir kayba da uğramaya delalet edebilir. Bazı rüya yorumcularına göre; Rüyada nakışlı perde görmek şu şekilde yorumlanır. İyi bir yuvaya, hanede huzur duyacağı bir ortama ve bazende bir ayıbı gizlemesi gerektiğine açığa çıkarmaması gerektiğine, bildiği sırları ifşa etmemesi gerektiği ile rüyanız tabir edilir.
BİZE ULAŞIN