Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Rüyada Haber Görmek
Gizli bir şeyi Haber vermek ihanete, ilim ve hikmeti ehil olmayanlara vermeye, Hayırlı bir şeyden haber almak yahut vermek müjde ve sevince, Rabbinin ona olan nimetlerinden bahsetmesi ilahi hoşnutluğa, Kötü bir şeyi haber vermek ikaz ve uyarıya delalet eder.

Rüyada kötü haber aldığını görmek iyi değildir, üzüntü ve sıkıntı anlamına gelir. Rüya sahibinin zor durumda kalması ve başının dara düşmesine delalet eder. Sıkıntı, zorluk ve şansızlık anlamına gelir.

Bir kişi rüyasında müjde aldığını görürse ya da bir kimsenin kendisine müjde verdiğini görürse o kişi şimdiye kadar hiç mutlu olmadığı kadar mutlu olacağı bir söz duyar ya da böyle bir olayla karşılaşır diye tabir edilir. Tabir yerindeyse rüya sahibinin ağzının kulaklarına varmasına vesile olacak gelişmelerin olacağına işaret eder.

Rüyada ölüm haberi almak uğursuzluk ve şanssızlık olarak kabul edilir. Rüya sahibinin yaşayacağı tatsız olaylara alamet eder. Mutsuzluk yaşamaya, kısmetin kesilmesine, korku ve endişe içinde olmaya, zor ve kötü günler geçirmeye rivayet edilir. Sıkıntıların artacağı, sorunların katlanarak büyüyeceği, kişinin umutsuzluğa düşeceği, güzel günlere ve mutlu yarınlara olan inancını yitireceği anlamına gelir.

Rüyada haber vermek bir işi uzmanına değil de acemisine yaptırmaya ve bu nedenle de büyük sıkıntı yaşamaya delalet eder. Rüya sahibinin diplomasına güvendiği bir kişinin, aslında diplomasının sahte olmasını ya da hiç diploması olmadığını öğrenmesi anlamına gelir.
BİZE ULAŞIN