Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Rüyada Uçurum Görmek
Kötü ve acı haberler alabileceğinizi işaret eder. Uçuruma düştüğünü görmek, evliliğinizin kötüye gideceğine yorumlanır. Sorun, güç iş, felaket, büyük bir beladır.

Rüyada uçuruma yuvarlandığını gören kişinin eşi ile arasında büyük sorunlar ve kavgalar yaşanacak demektir.

Rüyada Uçurum Kenarından Kurtulmak, rüyayı gören kişi çok zorlu bir işe atılacak, büyük maliyetleri ve büyük bedelleri ödeme riskini göze alacak ve bu girişiminin sonunda hiç zarar etmeden bilakis kazançlı çıkacak demektir. Kişinin kötü senaryolarına karşın korkulanın olmayacağı anlamına gelir.

Rüyada Uçurumdan Atlamak, kişinin hayattan bezmesi nedeniyle artık psikolojik olarak dayanamayacağına ve pes edeceğine işarettir. Kişinin yaşadığı kötü, tatsız ve sorunlu günler karşısında sinirlerinin dayanamayacağına onun da patlama noktasına gelerek isyan edeceğine yorulur.

Rüyada Uçurumdan Düşmek, zorluk, zahmet, çile, geçim derdi, yokluk ve başarısızlık yaşanmasına alamettir. Kişinin yaşamında önemli oranda bir düşüş yaşayacağına, parasız ve işsiz kalacağına, aile halkı ile tartışmalar yaşayacağına bu nedenle huzurunun kaçacağına rahatının da bozulacağına delalettir.

Rüyada Uçurum Kenarında Deniz Görmek, kişinin hayallerine kavuşması ve istediği hayatı yaşayabilmesi için emek vermesi, daha fazla çalışması ve daha fazla fedakârlık yapması anlamına gelir. Kişi eğer bu özveriyi gösterebilirse istediği bir malı veya eşyayı alacak ya da istediği geliri mutlaka elde edecektir. Ayrıca, kendisi ile ilgili olarak zor bir durumdan yakın zaman içinde zarar etmeden kurtulacağına alamet eder.
BİZE ULAŞIN