Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Victoria Secret Kimdir ?
Victoria's Secret ABD'li bir moda şirketi, perakendeci Limited Brands'ın bir parçasıdır. Ağırlıklı olarak kadın iç çamaşırı, pijama, dış giyim, mayo, ayakkabı, parfüm, şampuan ve vücut losyonları gibi ve aynı zamanda güzellik ürünleri satışı vardır.

Raymond, eşine iç çamaşırı alışverişi yaparken utanıyor ve daha sonra kendi gibi bir çok kişinin varlığını varsayarak yatak odası konseptinde ilk mağazasını açıyor. Daha sonra katalog siparişi ile bir kaç yılda 3 yeni mağaza daha açıyor. Markanın ismi ise 19. Yüzyil'da yatak odası maceraları ile ünlünen kraliçe Victoria'dan alıyor.

İlk mağaza Standford alışveriş merkezinde açılıyor. Şirket Amerika Birleşik Devletleri'nde 1.020 mağaza ve Kanada'da 312 mağaza ile faaliyet göstermektedir. Şubat 2008 yılında Victoria's Secret 97.000 ve yarı zamanlı pozisyonlarda 78.100 çalışanı olan bir şirkettir. Victoria's Secret tarafından kiralanan modelleri arasında Behati Prinsloo, Erin Heatherton, Lindsay Ellingson, Candice Swanepoel, Adriana Lima ve Alessandra Ambrosio yer almaktadır.
BİZE ULAŞIN