Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Rüyada Dağ Keçisi Görmek
Dağkeçisini görmek zarara uğramaya, onu avlamak yahut etinden yemek bir vesileyle gelecek mala delalet eder.Amansız, sonu olmayan bir aşka tutulmaya ya da sevdiklerinizden ayrılmaya işarettir.

Rüyanızda bir dağ keçisini yakalayıp kucağınıza aldığınızı görmek size karşı inat edenlerin inatlarının kırılacağına delalet eder bir çok kişinin sizin hakkınızda iyi düşünmelerini ve saygılarını kazanmanıza delalet eder.

Dağda bir keçi görüp onu avladığını görmek, Devlet erbabı kimseler ile sıkıntı yaşayacağına ve bundan dolayı doğacak hüzün ve kedere alamettir. Kişinin kendini dağda avlanırken görmesi ve bir dağa çıkarken keçi görüp onu avlamaya çalıştığını görmesi bol rızka ve kazanca işaret etmektedir.

Dağ keçisini öldürdüğünü görmek, size inat edenlerin inatlarının kırılacağına, ve bu kimseler ile sulh bulacağına delalet eder.

Rüyada dağ keçisini ateşli bir silah yada tüfekle vurduğunu gören kimse için şu şekilde yorum yapılır. Keçiyi vurup etinden yiyen şan ve şöhrete ve itibar duyulmaya bol hayra ve kazanca naile delalet etmektedir.
BİZE ULAŞIN