Türkiye'nin en iyi haber sitesi

HAZAL ADIYAMAN KİMDİR?

Liseyi okumuş olduğu yer Uğur Akademik Lisesidir. Lise’den mezun olmasından sonra küçüklük zamanlarından itibaren istemiş olduğu oyunculuğa yönelmiştir. Bu yönde bir takım eğitimler alarak bu mesleğe girmiştir. Üniversite eğitimini halen sürdürmekte olan oyuncu Türkiye’nin beğenilen dizilerinden biri olmuş olan Aşkın Bedeli dizisinde oynayarak bu yolda ilk sınavına çıkmıştır.

Hazal Adıyaman 22.11.1994 yılında doğmuştur. İstanbul'lu olan 22 yaşındaki oyuncu yaşamını İstanbul'da sürdürmektedir. Güzel bir aile içerisinde bu yaşlara gelmiş olan oyuncuya ailesi oyunculuk ile ilgili bütün destekleri vermiştir.

Liseyi okumuş olduğu yer Uğur Akademik Lisesidir. Lise'den mezun olmasından sonra küçüklük zamanlarından itibaren istemiş olduğu oyunculuğa yönelmiştir. Bu yönde bir takım eğitimler alarak bu mesleğe girmiştir. Üniversite eğitimini halen sürdürmekte olan oyuncu Türkiye'nin beğenilen dizilerinden biri olmuş olan Aşkın Bedeli dizisinde oynayarak bu yolda ilk sınavına çıkmıştır. Bu diziden sonra olumlu olarak kendisi hakkında bahsedilmesinle beraber çeşitli dizi projelerinden teklifler almıştır. Bazı dizilerde oynamaya devam eden oyuncu son olarak Hanım Köylü dizisinde yer almaktadır.

Bu zamana kadar kamera karşısına sadece dizi ve reklam çekimleri için geçmiştir. Herhangi bir filmde oynamamıştır. Eğitimini tamamladıktan sonra daha fazla projede yer alabileceğini söylesek yanlış olmaz herhalde.

8×4 reklamında ise en merak edilen isim olmuştur ve bir çok kişi bu güzel oyuncunun ismini merak etmiştir.

Hazal Adıyaman'ın rol aldığı yapımlar:

2013 – Aşkın Bedeli
2014 – Bir Yusuf Masalı
2014 – Kiraz Mevsimi
2016 – Hanım Köylü

BİZE ULAŞIN