Türkiye'nin en iyi haber sitesi

DİDEM İNSELEL KİMDİR?

Uğur Didem İnselel 1976 doğumludur. Türk oyuncu ve sunucu. 2007 yılında yayınlanan Kavak Yelleri dizisinde Gönül Kara adlı karakteri canlandırmıştır. 1999 yılında Melodi Programı'nda sunuculuk yapmıştır...

Uğur Didem İnselel 1976 doğumludur. Türk oyuncu ve sunucu.

2007 yılında yayınlanan Kavak Yelleri dizisinde Gönül Kara adlı karakteri canlandırmıştır. Dizide, insanlara yardım etmesi ama yanlış anlaşılması sonucunda sürekli okulunu değiştiren bir öğretmeni canlandırmaktadır. İzmir-Urla'da öğretmenlik yapmaya başladığı okulda, öğrencisi Efe (Dağhan Külegeç) ve Efe'nin abisi Metin (Ferit Aktuğ) Gönül'e aşık olur.

1999 yılında Melodi Programı'nda sunuculuk yapmıştır. Camdan Papuçlar, 29-30, Sahte Prenses dizilerinde, reklam filmlerinde ve kısa filmde oynamıştır.

Ne yapmalı? adlı programı sunmuştur. Bundan sonra tiyatro hayatına devam edeceğini bildirdi. Beni Böyle Sev adlı dizide İnci karakterini canlandırdı.

"Güneşi Beklerken" adlı dizide de kendini ekranlarda göstermiştir. İki sezondur "O Hayat Benim" adlı dizide rol almaktadır.

HABERLER Didem İnselel ile ilgili tüm haberlere, sabah.com.tr’ye eklenen son dakika haber ve gelişmelerine 7/24 bu başlık altından ulaşabilirsiniz. Toplam 01 Didem İnselel haberi sayfamızda bulunuyor.
BİZE ULAŞIN